Ahmet Maranki Zayıflama Önerileri

zayıflama

zayıflama önerileri

Ahmet Maranki Zayıflama Önerileri

Yaptığınız diyetlerle istediğiniz sonuçları alamıyor veya daha azına razı olmak zorunda kalıyorsanız, vereceğimiz ipuçları zayıflamanızı kolaylaştıracaktır.

Su:
Hücreleriniz gerekli olan suyu almadığında, vücudun yağ yakma hızı düşer. Bunun sebebi, sadece yeterli miktarda su dolu hücrelerin yağ yakma etkisine sahip olmasıdır. Günde 2 ile 2,5 litre arasında su tüketin.

Ahmet maranki Zayıflamak İçin

Günümüzün en büyük problemlerinden biri fazla kilodur.Genetik faktörler, hareketsizlik, hatalı beslenme gibi nedenlerle şişmanlık oluşabilir.

Fazla kiloları bir hastalığa dönüşmeden dengelemek çok önemlidir.Çok hızlı verilen kilolar ve şok programlar genelde sakıncalıdır.

Rastgele hazırlanan zayıflama programları ve diyetler insanın dengesini bozabilir.Sağlıklı ve bilinçli zayıflama, diyetin yanı sıra düzenli egzersizi, bilinçli beslenme tekniklerini, stres atmayı, masajı ve doğal destekleri içerir.

Zayıflamak isteyenler, tuzu az yemeli ve yemek arasında asla su içmemelidir.Ananas hapları, maydanoz tabletleri, mısır püskülü, sinameki, sarımsak, soğan katkılı doğal preperatlar da metabolizmanın canlanmasına ve toksin atmaya faydalıdır.

Yeşil çay ve tabletleri, mısır püskülü, kiraz sapı, sinameki, rezene, incelmede faydalıdır.Ihlamur, papatya ve nane de iştahı denetler.

Sağlıklı zayıflama programlarında günde en az 1,5-2 litre katkısız sıcak su ve günde en az 3-4 fincan şekersiz bitki çayı içmek çok önemlidir.

Çok özel durumlar dışında asla ve asla hızlı kilo verilmemelidir.En ideal kilo haftada 1 kilo verilmesidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>